Admin Toolbar (8.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: All types
kn: ಎಲ್ಲಾ ಬಗೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Add language
kn: ಭಾಷೆ ಸೇರಿಸಿ
