Admin Toolbar (8.x-2.0-beta2) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Views
ps: ليدنې

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Media
ps: رسنۍ

en: Tools
ps: توكي

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: Add menu
ps: غورنۍ زیاتول

en: Permissions
ps: اجازې

en: Plugin
ps: لګون

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Add vocabulary
ps: قاموس زیاتول

en: Add role
ps: دنده (رول) زیاتول

en: About
ps: په اړه

en: Add language
ps: ژبه زیاتول

en: Add link
ps: تړونی زیاتول

en: Add view mode
ps: ليد موډ زیاتول
