Admin Toolbar (8.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Update
sr: Ажурирање

en: Menu
sr: Мени

en: Files
sr: Фајлови

en: Roles
sr: Улоге

en: Add language
sr: Додај језик
