Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Development
bg: Разработка

en: Administration
bg: Администриране

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Update
bg: Промени

en: Views
bg: Изгледи

en: Menu
bg: Меню

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Roles
bg: Роли

en: Media
bg: Медия

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Add menu
bg: Добави меню

en: Permissions
bg: Права

en: Menus
bg: Менюта

en: Add vocabulary
bg: Добави речник

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Index
bg: Индекс

en: All types
bg: Всички видове

en: Add role
bg: Добавяне на роля

en: Run cron
bg: Стартирай cron

en: Add language
bg: Добави език

en: Add link
bg: Добави линк

en: Add content type
bg: Добави тип съдържание

en: Cron ran successfully.
bg: Cron изпълнение успешно.

en: Install new module
bg: Инсталирай нов модул

en: Install new theme
bg: Инсталирай нови теми
