Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (38 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Add menu
bo: འདེམས་བྱང་ཁ་སྣོན

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Add vocabulary
bo: སྤྱི་མིང་སྣོན་པ

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: All types
bo: རིགས་ཡོད་ཚད

en: Add role
bo: འགན་ནུས་ཁ་སྣོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Run cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Add language
bo: སྐད་རིགས་ཁ་སྣོན

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Add content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་ཁ་སྣོན

en: Cron ran successfully.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་གྱི་འཁོར་རྒྱུག་ལེགས་འགྲུབ་བྱས་པ།

en: Flush all caches
bo: བར་གསོག་གཙང་སུབ་བྱེད་པ།

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ

en: Detection and selection
bo: རྟོགས་ཞིབ་དང་གདམ་བྱ

en: Install new module
bo: མ་དཔེ་གསར་བ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པ

en: Install new theme
bo: བརྗོད་གཞི་གསར་བ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པ
