Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Menu
el: Μενού

en: Files
el: Αρχεία

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Media
el: Μέσα

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Add menu
el: Προσθήκη μενού

en: Permissions
el: Άδειες

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Menus
el: Μενού

en: Add vocabulary
el: Προσθήκη λεξιλογίου

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Index
el: Ευρετήριο

en: All types
el: Όλοι οι τύποι

en: Add role
el: Προσθήκη ρόλου

en: About
el: Περί

en: Run cron
el: Εκτέλεση του cron

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Add language
el: Προσθήκη γλώσσας

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Add content type
el: Προσθήκη τύπου περιεχομένου

en: Cron ran successfully.
el: Η εκτέλεση του cron έγινε με επιτυχία.

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: Detection and selection
el: Ανίχνευση και επιλογή

en: Add custom block
el: Προσθήκη προσαρμοσμένου μπλοκ

en: Edit permissions
el: Επεξεργασία αδειών

en: Install new module
el: Εγκατάσταση νέας μονάδας

en: Install new theme
el: Εγκατάσταση νέας θεματικής παραλλαγής

en: Add view mode
el: Προσθήκη τρόπου προβολής

en: Manage form display
el: Διαχείριση εμφάνισης φόρμας

en: Used in views
el: Χρησιμοποιείται στα views

en: Block types
el: Τύποι μπλοκ

en: Custom block library
el: Βιβλιοθήκη προσαρμοσμένου μπλοκ

en: Add contact form
el: Προσθήκη φόρμας επικοινωνίας
