Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Administration
eo: Administrado

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Views
eo: Vidoj

en: Menu
eo: Menuo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Roles
eo: Roloj

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: Add menu
eo: Aldonu menuon

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Add vocabulary
eo: Aldonu vortprovizon

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Index
eo: Indekso

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: Run cron
eo: Funkciigu cron

en: Add language
eo: Aldoni lingvon

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: Add content type
eo: Aldonu enhavan tipon

en: Cron ran successfully.
eo: Cron funkciis sukcese.

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: Install new module
eo: Instalu novan modulon

en: Install new theme
eo: Instalu novan haŭton
