Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Development
et: Arendus

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Update
et: Uuenda

en: Views
et: Vaated

en: Menu
et: Menüü

en: Files
et: Failid

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Add view
et: Lisa vaade

en: Roles
et: Rollid

en: Media
et: Meedia

en: Tools
et: Tööriistad

en: Logout
et: Logi välja

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Add menu
et: Lisa menüü

en: Permissions
et: Õigused

en: Menus
et: Menüüd

en: Add vocabulary
et: Lisa sõnastik

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Index
et: Indeks

en: Reinstall modules
et: Paigalda moodulid uuesti

en: Devel
et: Arendus

en: Add role
et: Lisa roll

en: About
et: Programmist

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Run updates
et: Käivita uuendused

en: Uses
et: Kasutab

en: Execute PHP Code
et: Käivita PHP-kood

en: Devel settings
et: Arenduse seaded

en: Add language
et: Lisa keel

en: Add link
et: Lisa link

en: Add content type
et: Lisa sisu tüüp

en: Cron ran successfully.
et: Cron'i töö lõppes edukalt.

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Detection and selection
et: Tuvastamine ja valimine

en: Add custom block
et: Lisa kohandatud plokk

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Edit permissions
et: Muuda õiguseid

en: Install new module
et: Paigalda uus moodul

en: Install new theme
et: Paigalda uus teema

en: Add view mode
et: Lisa kuvarežiim

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: Used in views
et: Kasutatud vaadetes

en: Block types
et: Plokkide tüübid

en: Add form mode
et: Lisa vormirežiim

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek

en: Add contact form
et: Lisa kontaktivorm

en: Add media type
et: Lisa meedia tüüp
