Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Files
ka: ფაილები

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Roles
ka: როლები

en: Media
ka: მედია

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Add menu
ka: მენიუს დამატება

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Add vocabulary
ka: ლექსიკონის დამატება

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Add role
ka: როლის დამატება

en: Run cron
ka: კრონის  გაშვება
