Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Development
kk: Дамыту

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Update
kk: Жанарту

en: Menu
kk: Мәзір

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Add menu
kk: Мәзір қосу

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Add vocabulary
kk: Сөздік қосу

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: Add language
kk: Тіл қосу

en: Add content type
kk: Контент түрін қосу

en: Cron ran successfully.
kk: Cron ойдағыдай жүріп жір.
