Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: Add menu
ku: پێڕست زیاد بکە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Add vocabulary
ku: زیادکردنی وشەگەل

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Index
ku: نوانە

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە

en: About
ku: دەربارە

en: Run cron
ku: کارگێڕ بخە گڕ

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Add language
ku: زمان زیاد بکه‌

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە

en: Add content type
ku: جۆرێکی ناوه‌ڕۆک زیاد بکه‌

en: Cron ran successfully.
ku: کارگێڕ بە سەرکەوتوویی هەڵسووڕا.

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان

en: Detection and selection
ku: پشکنین و هەڵبژاردن

en: Install new module
ku: دامەزراندنی مۆدیولی نوێ

en: Install new theme
ku: دامەزراندنی ڕووکاری نوێ
