Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Add user
or: ଚାଳକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Run updates
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚଳାନ୍ତୁ

en: Add language
or: ଭାଷା ଯୋଗକରନ୍ତୁ
