Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ

en: Add menu
pa: ਮੇਨੂ ਸ਼ਾਮਲ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: Run cron
pa: ਕਰੋਨ ਚਲਾਓ

en: Add language
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਸ਼ਾਮਲ ਕਰੋ

en: Add content type
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ ਸ਼ਾਮਲ

en: Cron ran successfully.
pa: ਕਰੋਨ ਸਫਲਤਾ-ਪੂਰਵਕ ਚੱਲਿਆ
