Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Update
ro: Actualizare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Menu
ro: Meniu

en: Files
ro: Fișiere

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Add view
ro: Adaugă vizualizare

en: Roles
ro: Roluri

en: Tools
ro: Instrumente

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Add menu
ro: Adaugă meniu

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Menus
ro: Meniuri

en: Add vocabulary
ro: Adaugă clasificare

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Add role
ro: Adaugă un rol

en: About
ro: Despre

en: Run cron
ro: Rulează cron

en: Run updates
ro: Rulează actualizările

en: Uses
ro: Folosește

en: Add language
ro: Adaugare limbă

en: Add link
ro: Adăugare legătură

en: Add content type
ro: Adaugă tip conținut

en: Cron ran successfully.
ro: Cron a rulat cu succes

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul

en: Detection and selection
ro: Detectare și selecție

en: Add custom block
ro: Adăugare bloc personalizat

en: Edit permissions
ro: Editează permisiuni

en: Install new module
ro: Instalați un modul nou

en: Install new theme
ro: Instalați o temă nouă

en: Add view mode
ro: Adaugă mod de vizualizare

en: Manage form display
ro: Gestionați formularele

en: Used in views
ro: Folosit în views-uri

en: Block types
ro: Tipuri de bloc

en: Add form mode
ro: Adaugare mod pentru formular

en: Custom block library
ro: Librărie bloc personalizat

en: Add contact form
ro: Adăugare formular de contact
