Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Menu
ta: பட்டி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Add menu
ta: பட்டியை சேர்க்க

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: Add language
ta: மொழியை சேர்க்குக
