Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Views
th: ดู

en: Menu
th: เมนู

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Media
th: สื่อ

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Add user
th: เพิ่มผู้ใช้

en: Add menu
th: เพิ่มเมนู

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Menus
th: เมนู

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล

en: Add role
th: เพิ่มระดับผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Run cron
th: เรียก Cron ทำงาน

en: Uses
th: ใช้

en: Add language
th: เพิ่มภาษา

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์

en: Add content type
th: เพิ่มชนิดเนื้อหา

en: Cron ran successfully.
th: Cron ทำงานสำเร็จ

en: Manage display
th: จัดการการแสดงผล

en: Detection and selection
th: การตรวจสอบและการเลือก

en: Add custom block
th: เพิ่มบล็อกที่กำหนดเอง

en: Edit permissions
th: แก้ไขสิทธิ์

en: Install new theme
th: ติดตั้งธีมใหม่

en: Manage form display
th: จัดการการแสดงผลของฟอร์มรับค่า
