Admin Toolbar (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: Add menu
ug: تىزىملىك قوشۇش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Add role
ug: ئەزا گوروپپىسى قوشۇش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Add language
ug: تىل قوشۇش

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش

en: Add content type
ug: مەزمۇن تۈرى قوشۇش

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى

en: Detection and selection
ug: بايقاش ۋە تاللاش

en: Install new module
ug: يېڭى مودۇل قاچىلاش

en: Install new theme
ug: يېڭى ئۇسلۇب قاچىلاش
