Admin Toolbar (8.x-2.1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Development
ast: Desendolcu

en: Administration
ast: Alministración

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Update
ast: Anovar

en: Menu
ast: Menú

en: Files
ast: Ficheros

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Add user
ast: Amestar usuariu

en: Add menu
ast: Amestar menú

en: Permissions
ast: Permisos
