Admin Toolbar (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (63 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Development
ja: 開発

en: Administration
ja: 管理

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Update
ja: 更新

en: Views
ja: ビュー

en: Menu
ja: メニュー

en: Files
ja: ファイル

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: Add view
ja: ビューを追加

en: Roles
ja: 役割

en: Media
ja: メディア

en: Tools
ja: ツール

en: Logout
ja: ログアウト

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: Add menu
ja: メニューの追加

en: Permissions
ja: 権限

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Menus
ja: メニュー

en: Add vocabulary
ja: ボキャブラリーを追加

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: Index
ja: インデックス

en: Reinstall modules
ja: モジュールを再インストール

en: All types
ja: すべてのタイプ

en: Add role
ja: 役割の追加

en: About
ja: アバウト

en: Rebuild menu
ja: メニューの再構築

en: Run cron
ja: cron を実行

en: Run updates
ja: アップデートを実行

en: Uses
ja: 機能

en: Execute PHP Code
ja: PHP コードの実行

en: Theme registry
ja: テーマレジストリ

en: Devel settings
ja: Devel の設定

en: Add language
ja: 言語を追加

en: Add link
ja: リンクの追加

en: Add content type
ja: コンテンツタイプの追加

en: Cron ran successfully.
ja: cronが正常に実行されました。

en: Flush all caches
ja: すべてのキャッシュをフラッシュ

en: Manage display
ja: 表示管理

en: Detection and selection
ja: 判定と選択

en: Add custom block
ja: カスタムブロックを追加

en: Add media
ja: メディアを追加

en: Edit permissions
ja: 権限の編集

en: Install new module
ja: 新しいモジュールをインストール

en: Install new theme
ja: 新しいテーマをインストール

en: Entity info
ja: エンティティ情報

en: Add view mode
ja: ビューモードの追加

en: Manage form display
ja: フォームの表示管理

en: Used in views
ja: ビューで使用

en: Block types
ja: ブロックタイプ

en: Add form mode
ja: フォームモードの追加

en: Custom block library
ja: カスタムブロックライブラリ

en: Add contact form
ja: コンタクトフォームの追加

en: Config editor
ja: 構成エディタ

en: State editor
ja: 状態エディタ

en: Uninstall module
ja: モジュールをアンインストール

en: Element Info
ja: 要素情報

en: Devel Toolbar Settings
ja: Devel ツールバーの設定

en: Add media type
ja: メディアタイプを追加
