Admin Toolbar (8.x-2.1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ
