Admin Toolbar (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Development
lv: Izstrāde

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Views
lv: Skati

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Files
lv: Faili

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Add view
lv: Pievienot skatu

en: Roles
lv: Lomas

en: Media
lv: Multivide

en: Tools
lv: Rīki

en: Logout
lv: Iziet

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Add vocabulary
lv: Pievienot vārdnīcu

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Index
lv: Rādītājs

en: All types
lv: Visi veidi

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: About
lv: Par

en: Run cron
lv: Laist cron

en: Run updates
lv: Lietot atjauninājumus

en: Uses
lv: Lieto

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi

en: Add language
lv: Pievienot valodu

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Add content type
lv: Pievienot satura veidu

en: Cron ran successfully.
lv: Cron izpilde bija veiksmīga.

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Detection and selection
lv: Noteikšana un izvēle

en: Edit permissions
lv: Labot atļaujas

en: Install new module
lv: Pievienot jaunu moduli

en: Install new theme
lv: Uzstādīt jaunu tēmu

en: Add view mode
lv: Pievienot skatījuma režīmu

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu

en: Block types
lv: Bloku veidi

en: Add form mode
lv: Pievienot formas režīmu

en: Add contact form
lv: Pievienot kontaktu formu
