Admin Toolbar (8.x-2.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Development
mg: Fivoarana

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra
