Admin Toolbar (8.x-2.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Development
os: Райрæзт

en: Administration
os: Разамынад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Update
os: Сног кæн
