Admin Toolbar (8.x-2.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Update
se: Ođasmahte

en: Logout
se: Logge eret

en: About
se: Birra
