Admin Toolbar (8.x-2.2) - en to br translation catalogue (18 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: Menu
br: Lañser

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Logout
br: Digevreañ

en: Add menu
br: Ouzhpennañ lañser

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Plugin
br: Lugant

en: Add vocabulary
br: Ouzhpennañ geriaoueg

en: Index
br: Meneger

en: About
br: Diwar-benn
