Admin Toolbar (8.x-2.2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Menu
bs: Meni

en: Roles
bs: Uloge

en: Tools
bs: Alati

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Add language
bs: Dodaj jezik

en: Add content type
bs: Dodaj tip sadržaja
