Admin Toolbar (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Administration
ca: Administració

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Update
ca: Actualitza

en: Menu
ca: Menú

en: Files
ca: Fitxers

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Add view
ca: Afegeix vista

en: Roles
ca: Rols

en: Media
ca: Multimèdia

en: Tools
ca: Eines

en: Logout
ca: Sortir

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Add menu
ca: Afegeix un menú

en: Permissions
ca: Permisos

en: Plugin
ca: Connector

en: Menus
ca: Menús

en: Add vocabulary
ca: Afegeix un vocabulari

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Index
ca: Índex

en: Reinstall modules
ca: Reinstal·la els mòduls

en: Session viewer
ca: Visor de sessió

en: All types
ca: Tots els tipus

en: Add role
ca: Afegeix un rol

en: About
ca: Detalls

en: Run cron
ca: Executa el cron

en: Run updates
ca: Executa les actualitzacions

en: Uses
ca: Usos

en: Theme registry
ca: Registre del tema

en: Devel settings
ca: Paràmetres del Devel

en: Add language
ca: Afegeix una llengua

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Add content type
ca: Afegeix un tipus de contingut

en: Cron ran successfully.
ca: El cron s'ha executat amb èxit.

en: Flush all caches
ca: Neteja totes les memòries cau

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Detection and selection
ca: Detecció i selecció

en: Add custom block
ca: Afegeix un bloc personalitzat

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: Edit permissions
ca: Edita els permisos

en: Install new module
ca: Instal·la un nou mòdul

en: Install new theme
ca: Instal·la un nou tema

en: Add view mode
ca: Afegeix un mode de visualització

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: Used in views
ca: Utilitzat a la vista

en: Block types
ca: Tipus de blocs

en: Add form mode
ca: Afegeix un mode de formulari

en: Custom block library
ca: Biblioteca de blocs personalitzats

en: Add contact form
ca: Afegiu un formulari de contacte

en: Add media type
ca: Afegeix un tipus de mèdia
