Admin Toolbar (8.x-2.2) - en to cs translation catalogue (63 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Development
cs: Vývoj

en: Administration
cs: Administrace

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Files
cs: Soubory

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Add view
cs: Přidat pohled

en: Roles
cs: Role

en: Media
cs: Média

en: Tools
cs: Nástroje

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Add menu
cs: Přidat menu

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Menus
cs: Menu

en: Add vocabulary
cs: Přidat slovník

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Index
cs: Rejstřík

en: Render cache
cs: Mezipaměť vykreslování

en: Add role
cs: Přidat roli

en: About
cs: Popis

en: Rebuild menu
cs: Znovu sestavit menu

en: Run cron
cs: Spustit cron

en: Run updates
cs: Spustit aktualizace

en: Uses
cs: Použití

en: Execute PHP Code
cs: Spustit vlastní PHP kód

en: Theme registry
cs: Registr témat vzhledu

en: Add language
cs: Přidat jazyk

en: Add link
cs: Přidat položku

en: Add content type
cs: Přidat typ obsahu

en: Cron ran successfully.
cs: Cron byl úspěšně spuštěn.

en: Flush all caches
cs: Vyprázdnit veškerou mezipaměť

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: Detection and selection
cs: Detekce a výběr

en: Add custom block
cs: Přidat vlastní blok

en: Add media
cs: Přidat média

en: Edit permissions
cs: Upravit oprávnění

en: Install new module
cs: Instalovat nové moduly

en: Install new theme
cs: Instalovat nové téma

en: Manage form display
cs: Správa formuláře

en: Used in views
cs: Použito v pohledech

en: Block types
cs: Typy bloků

en: All caches cleared.
cs: Všechny mezipaměti vyčištěny.

en: Add form mode
cs: Přidat režim zobrazení formuláře

en: Custom block library
cs: Knihovna vlastních bloků

en: Add contact form
cs: Přidat kontaktní formulář

en: Static caches
cs: Statická mezipaměť

en: Flush Css and Javascript
cs: Vyprázdnit CSS a JavaScript

en: CSS and JavaScript cache cleared.
cs: Mezipaměť CSS a JavaScriptu vyčištěna.

en: Uninstall module
cs: Odinstalovat modul

en: Flush CSS and Javascript
cs: Vyprázdnit CSS a JavaScript

en: Flush plugins cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť pluginů

en: Flush static cache
cs: Vyprázdnit statickou mezipaměť

en: Flush routing and links cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť směrování a odkazů

en: Flush render cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť vykreslování

en: Plugins cache cleared.
cs: Mezipaměť pluginů vyčištěna.

en: Static cache cleared.
cs: Statická mezipaměť vyčištěna.

en: Routing and links cache cleared.
cs: Mezipaměť směrování a odkazů vyčištěna.

en: Render cache cleared.
cs: Mezipaměť vykreslování vyčištěna.

en: Add media type
cs: Přidat typ média
