Admin Toolbar (8.x-2.2) - en to fi translation catalogue (57 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Development
fi: Kehitys

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Update
fi: Päivitys

en: Views
fi: Näkymät

en: Menu
fi: Valikko

en: Files
fi: Tiedostot

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Add view
fi: Lisää näkymä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Tools
fi: Työkalut

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Add menu
fi: Lisää valikko

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Menus
fi: Valikot

en: Add vocabulary
fi: Lisää sanasto

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Index
fi: Indeksi

en: Reinstall modules
fi: Uudelleenasenna moduulit

en: Session viewer
fi: Sessionlukija

en: All types
fi: Kaikki tyypit

en: Add role
fi: Lisää rooli

en: About
fi: Tietoja

en: Run cron
fi: Suorita cron-ajo

en: Run updates
fi: Suorita päivitykset

en: Uses
fi: Käyttää

en: Execute PHP Code
fi: Suorita PHP koodia

en: Theme registry
fi: Teemarekisteri

en: Devel settings
fi: Devel-asetukset

en: Add language
fi: Lisää kieli

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: Add content type
fi: Lisää sisältötyyppi

en: Cron ran successfully.
fi: Cron-ajo onnistui.

en: Flush all caches
fi: Tyhjennä kaikki välimuistit

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: Detection and selection
fi: Automaattinen asettaminen ja valitseminen

en: Add custom block
fi: Lisää kustomoitu lohko

en: Add media
fi: Lisää mediatiedosto

en: Edit permissions
fi: Muokkaa käyttöoikeuksia

en: Install new module
fi: Asenna uusi moduuli

en: Install new theme
fi: Asenna uusi teema

en: Entity info
fi: Entiteetin tiedot

en: Add view mode
fi: Lisää esitystapa

en: Manage form display
fi: Hallitse lomakkeen esitystapaa

en: Used in views
fi: Käytetään näkymissä

en: Block types
fi: Lohkojen tyypit

en: Add form mode
fi: Lisää lomakemuoto

en: Custom block library
fi: Kustomoitujen lohkojen kirjasto

en: Add contact form
fi: Lisää yhteydenottolomake

en: Static caches
fi: Staattiset välimuistit

en: CSS and JavaScript cache cleared.
fi: CSS- ja JavaScript-välimuistit on tyhjennetty.
