Admin Toolbar (8.x-2.2) - en to oc translation catalogue (43 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Development
oc: Desvolopament

en: Administration
oc: Administracion

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Views
oc: Vistas

en: Menu
oc: Menú

en: Files
oc: Fichièrs

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Roles
oc: Ròtles

en: Media
oc: Mèdia

en: Logout
oc: Sortir

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: Add menu
oc: Apondre un menú

en: Menus
oc: Menús

en: Add vocabulary
oc: Apondre un vocabulari

en: Manage fields
oc: Gerir los camps

en: Index
oc: Indèx

en: Reinstall modules
oc: Reïnstallar los moduls

en: Session viewer
oc: Visionador de session

en: All types
oc: Totes los tipes

en: Add role
oc: Apondre un ròtle

en: About
oc: A prepaus

en: Run cron
oc: Aviar lo prètzfait planificat (cron)

en: Run updates
oc: Lancer las mesas a jorn

en: Uses
oc: Usatges

en: Execute PHP Code
oc: Executar del còde PHP

en: Theme registry
oc: Registre del tèma

en: Devel settings
oc: Paramètres de Devel

en: Add language
oc: Apondre una lenga

en: Add link
oc: Apondre un ligam

en: Add content type
oc: Apondre un tipe de contengut

en: Cron ran successfully.
oc: Tactament regular (cron) capitat.

en: Flush all caches
oc: Voidar totes los caches

en: Manage display
oc: Gerir l'afichatge

en: Detection and selection
oc: Detection e seleccion

en: Install new module
oc: Installar un modul novèl

en: Install new theme
oc: Installar un tèma novèl

en: Entity info
oc: Informacions d'entitat
