Admin Toolbar (8.x-2.2) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Update
sq: Rifresko

en: Menu
sq: Menuja

en: Roles
sq: Rolet

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: Add menu
sq: Shto menu

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Menus
sq: Menutë

en: Add vocabulary
sq: Shto fjalor

en: Add role
sq: Shto rolin

en: About
sq: Informacione

en: Run cron
sq: Ekzekuto cron

en: Add language
sq: Shto gjuhë

en: Add content type
sq: Krijo lloj përmbajtje

en: Cron ran successfully.
sq: Cron është ekzekutuar me sukses.

en: Detection and selection
sq: Zbulimi dhe zgjedhja
