Admin Toolbar (8.x-2.3) - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Development
eu: Garapena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Views
eu: Bistak

en: Menu
eu: Menua

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Roles
eu: Zereginak

en: Tools
eu: Tresnak

en: Logout
eu: Irten

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Add menu
eu: Gehitu menua

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Menus
eu: Menuak

en: Add vocabulary
eu: Gehitu hiztegia

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Index
eu: Aurkibidea

en: All types
eu: Mota guztia

en: Add role
eu: Gehitu zeregina

en: About
eu: (r)i buruz

en: Run cron
eu: Egikaritu cron

en: Run updates
eu: Egikaritu eguneraketak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Execute PHP Code
eu: PHP kodea exekutatu

en: Theme registry
eu: Tema erregistroa

en: Devel settings
eu: Devel ezarpenak

en: Add language
eu: Gehitu hizkuntza

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Add content type
eu: Gehitu eduki mota

en: Cron ran successfully.
eu: Cron abiak arrakasta izan du.

en: Flush all caches
eu: Cache guztiak hustu

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: Detection and selection
eu: Antzematea eta hautatzea

en: Add custom block
eu: Gehitu bloke egokitua

en: Install new module
eu: Modulo berria instalatu

en: Install new theme
eu: Tema berria instalatu

en: Entity info
eu: Entitatearen informazioa

en: Used in views
eu: Bistetan erabilia

en: Block types
eu: Bloke motak
