Admin Toolbar (8.x-2.3) - en to he translation catalogue (59 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Development
he: פיתוח

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Update
he: עדכון

en: Views
he: היבטים

en: Menu
he: תפריט

en: Files
he: קבצים

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Add view
he: הוספת היבט

en: Roles
he: תפקידים

en: Media
he: מדיה

en: Tools
he: כלים

en: Logout
he: יציאה

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Add menu
he: הוספת תפריט

en: Permissions
he: הרשאות

en: Plugin
he: פלאגין

en: Menus
he: תפריטים

en: Add vocabulary
he: הוספת מילון

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Index
he: אינדקס

en: Reinstall modules
he: התקן מחדש מודולים

en: Session viewer
he: צופה ההפעלה

en: All types
he: כל סוג

en: Add role
he: הוספת תפקיד

en: About
he: אודות

en: Run cron
he: הרצת Cron

en: Run updates
he: הרצת עדכונים

en: Uses
he: שימושים

en: Execute PHP Code
he: הרצת קוד PHP

en: Devel settings
he: הגדרות Devel

en: Add language
he: הוספת שפה

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Add content type
he: הוספת סוג תוכן

en: Cron ran successfully.
he: ריצת cron הושלמה.

en: Flush all caches
he: מחיקת כל המטמונים

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Detection and selection
he: זיהוי ובחירה

en: Add custom block
he: הוספת בלוק מותאם

en: Add media
he: הוספת מדיה

en: Edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: Install new module
he: התקנת מודול חדש

en: Install new theme
he: התקנת עיצוב חדש

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה

en: Used in views
he: משמש בViews

en: Block types
he: סוגי בלוקים

en: All caches cleared.
he: כל המטמונים נוקו.

en: Custom block library
he: ספרית בלוקים מותאמים

en: Add contact form
he: הוספת טופס קשר

en: Uninstall module
he: הסרת מודול

en: Flush CSS and Javascript
he: מחיקת מטמון CSS ו JavaScript

en: Flush plugins cache
he: מחיקת מטמון פלאגינים

en: Flush static cache
he: מחיקת מטמון סטטי

en: Flush routing and links cache
he: מחיקת מטמון קישורים ונתיבים

en: Flush render cache
he: מחיקת מטמון הרנדר
