Admin Toolbar (8.x-2.3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Development
ml: വികസനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Menu
ml: മെനു

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ

en: Add language
ml: ഭാഷകള്‍ കൂട്ടിച്ചേര്‍ക്കൂ
