Admin Toolbar (8.x-2.3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Update
mr: अपडेट

en: Views
mr: याद्या

en: Files
mr: फाईल्स

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Tools
mr: साधने

en: Menus
mr: मेनूज
