Admin Toolbar (8.x-2.3) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Development
sl: Razvoj

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Update
sl: Posodobitev

en: Menu
sl: Meni

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Roles
sl: Vloge

en: Logout
sl: Odjava

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Add menu
sl: Dodaj meni

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Menus
sl: Meniji

en: Add vocabulary
sl: Dodaj besedišče

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Index
sl: Indeks

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: About
sl: O modulu

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: Uses
sl: Uporablja

en: Add language
sl: Dodaj jezik

en: Add content type
sl: Dodaj vrsto vsebine
