Admin Toolbar (8.x-2.4) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Administration
af: Administrasie

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Update
af: Dateer op

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Roles
af: Rolle

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Permissions
af: Regte

en: Add vocabulary
af: Voeg woordeskat by

en: Index
af: Indeks

en: Add role
af: Voeg rol by.

en: Add language
af: Voeg taal by

en: Install new theme
af: Installeer nuwe tema
