Admin Toolbar (8.x-2.4) - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Administration
gl: Administración

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Update
gl: Actualizar

en: Views
gl: Vistas

en: Menu
gl: Menú

en: Files
gl: Ficheiros

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Add view
gl: Engadir vista

en: Media
gl: Medios

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Logout
gl: Saír

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Add menu
gl: Engadir menú

en: Permissions
gl: Permisos

en: Menus
gl: Menús

en: Add vocabulary
gl: Engadir vocabulario

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Index
gl: Índice

en: Reinstall modules
gl: Reinstalar módulos

en: Session viewer
gl: Visor de sesión

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: All types
gl: Todos os tipos

en: Add role
gl: Engadir rol

en: About
gl: Información

en: Run cron
gl: Executar cron

en: Run updates
gl: Executar actualizacións

en: Uses
gl: Usos

en: Execute PHP Code
gl: Executar Código PHP

en: Theme registry
gl: Rexistro do tema

en: Devel settings
gl: Configuración de Desenvolvemento

en: Add language
gl: Engadir un idioma

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Add content type
gl: Engadir un tipo de contido

en: Cron ran successfully.
gl: Cron executouse correctamente.

en: Flush all caches
gl: Baleirar todas as cachés

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Detection and selection
gl: Detección e selección

en: Add media
gl: Engadir media

en: Edit permissions
gl: Editar permisos

en: Install new module
gl: Instalar novo módulo

en: Install new theme
gl: Instalar novo tema

en: Used in views
gl: Utilizado nas vistas

en: Uninstall module
gl: Desinstalar módulo

en: Add media type
gl: Engadir tipo de media
