Admin Toolbar (8.x-2.4) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Development
hr: Razvoj

en: Administration
hr: Administracija

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Update
hr: Osvježi

en: Menu
hr: Izbornik

en: Files
hr: Datoteke

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Roles
hr: Uloge

en: Media
hr: Mediji

en: Tools
hr: Alati

en: Logout
hr: Odjava

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Add menu
hr: Dodaj izbornik

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Menus
hr: Izbornici

en: Add vocabulary
hr: Dodaj rječnik

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Add role
hr: Dodaj ulogu

en: About
hr: Opis

en: Run cron
hr: Pokreni cron

en: Run updates
hr: Nadogradi

en: Uses
hr: Uporaba

en: Theme registry
hr: Registar teme

en: Add language
hr: Dodaj jezik

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: Add content type
hr: Dodaje vrstu sadržaja

en: Cron ran successfully.
hr: Cron uspješno izveden.

en: Flush all caches
hr: Isprazni svu priručnu memoriju

en: Manage display
hr: Uredi prikaz

en: Detection and selection
hr: Otkrivanje i odabir

en: Install new module
hr: Instaliraj novi modul

en: Install new theme
hr: Instaliraj novi predložak
