Admin Toolbar (8.x-2.4) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Add language
hy: Ավելացնել լեզու

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: @label
hy: @label (@column)

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Detection and selection
hy: Հայտնաբերում և  ընտրություն

en: Add media
hy: Ավելացնել մեդիա

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը
