Admin Toolbar (8.x-2.4) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Development
jv: Pangembangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Update
jv: Dianyari

en: Views
jv: View

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Roles
jv: Parāgā

en: Logout
jv: Metu

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: Add menu
jv: Tambah menu

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Menus
jv: Menu

en: Add vocabulary
jv: Tambah vokabulari

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Index
jv: Indek

en: Add role
jv: Tambahnā parāgā

en: About
jv: Ngenani

en: Run cron
jv: Nglakokaké cron

en: Add language
jv: Tambah bāsā

en: Add link
jv: Tambah tautan

en: Add content type
jv: Tambah tipe konten

en: Cron ran successfully.
jv: Cron uwis sukses dilakokaké.

en: Manage display
jv: Nata tampilan

en: Detection and selection
jv: Detèksi lan seleksi

en: Install new module
jv: Masang modul anyar

en: Install new theme
jv: Masang téma anyar
