Admin Toolbar (8.x-2.4) - en to pl translation catalogue (55 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Administration
pl: Administracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Views
pl: Widoki

en: Files
pl: Pliki

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Add view
pl: Dodaj widok

en: Roles
pl: Role

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Add menu
pl: Dodaj menu

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Menus
pl: Menu

en: Add vocabulary
pl: Dodaj słownik

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Index
pl: Indeks

en: Reinstall modules
pl: Reinstalacja modułów

en: Session viewer
pl: Przeglądarka sesji

en: All types
pl: Wszystkie typy

en: Add role
pl: Dodaj rolę

en: About
pl: O stronie

en: Run cron
pl: Uruchom cron

en: Run updates
pl: Uruchom aktualizacje

en: Uses
pl: Używa

en: Execute PHP Code
pl: Wykonaj kod PHP

en: Theme registry
pl: Rejestr skórki

en: Devel settings
pl: Ustawienia modułu Devel

en: Add language
pl: Dodaj język

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: Add content type
pl: Dodaj rodzaj zawartości

en: Cron ran successfully.
pl: Zadania cron zostały pomyślnie wykonane.

en: Flush all caches
pl: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: Detection and selection
pl: Wykrywanie i wybór

en: Add custom block
pl: Dodaj własny blok

en: Add media
pl: Dodaj media

en: Edit permissions
pl: Edycja uprawnień

en: Install new module
pl: Instalacja nowego modułu

en: Install new theme
pl: Instalacja nowej skórki

en: Entity info
pl: Informacje o encji

en: Add view mode
pl: Dodaj tryb widoku

en: Manage form display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem formularza

en: Used in views
pl: Używany w widokach

en: Block types
pl: Typy bloków

en: Add form mode
pl: Dodaj tryb fomularza

en: Custom block library
pl: Biblioteka własnych bloków

en: Add contact form
pl: Dodaj formularz kontaktowy

en: Add media type
pl: Dodaj typ mediów
