Admin Toolbar (8.x-2.5) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Development
am: ልማት

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Update
am: አዘምን

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር

en: Add menu
am: ምናሌ ጨምር

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Add vocabulary
am: መዝገበ ቃላት ጨምር

en: Add role
am: ሚና ጨምር

en: Run cron
am: ክሮንን አሩጥ

en: Add language
am: ቋንቋ ጨምር

en: Add content type
am: የይዞታ ዓይነት ጨምር

en: Cron ran successfully.
am: ክሮን በትክክል ሮጧል።
