Admin Toolbar (8.x-2.5) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་

en: Add menu
dz: དཀར་ཆག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Add vocabulary
dz: མིང་ཚིག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།

en: Run cron
dz: ཀོརཱོན་གཡོག་བཀོལ་

en: Add language
dz: སྐད་ཡིག་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Add content type
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
