Admin Toolbar (8.x-2.5) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Media
km: មេឌៀ

en: Logout
km: ចេញ

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: Add menu
km: បន្ថែម​ម៉ឺនុយ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Add vocabulary
km: បន្ថែម​វាក្យសព្ទ​

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី

en: About
km: អំពី

en: Run cron
km: រត់ cron

en: Uses
km: ប្រើ

en: Add language
km: បន្ថែម​ភាសា

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: Add content type
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា

en: Cron ran successfully.
km: Cron បាន​រត់​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: Detection and selection
km: ការ​រក​ឃើញ និង​ជម្រើស​

en: Install new module
km: ដំឡើង​ម៉ូឌុល​ថ្មី

en: Install new theme
km: ដំឡើង​ស្បែក​ថ្មី
