Admin Toolbar (8.x-2.5) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Permissions
si: අවසර

en: Index
si: පටුන

en: Add language
si: භාෂාවක් ඇතුල් කරන්න
