Admin Toolbar (8.x-2.5) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Menu
my: မီနူး

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Index
my: အညွှန်း

en: About
my: အကြောင်း

en: Add language
my: ဘာသာအသစ် ထည့်ရန်

en: Install new module
my: မော်ဂျူးအသစ်အား တပ်ဆင်မယ်.
