Admin Toolbar (8.x-2.5) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Development
sk: Vývoj

en: Administration
sk: Administrácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Files
sk: Súbory

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Add view
sk: Pridať zobrazenie

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Media
sk: Médiá

en: Tools
sk: Nástroje

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Add menu
sk: Pridať menu

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Add vocabulary
sk: Pridať slovník

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Reinstall modules
sk: Preinštalovať moduly

en: Session viewer
sk: Prehliadač session

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: About
sk: Informácie o

en: Rebuild menu
sk: Obnoviť menu

en: Run cron
sk: Spustiť cron

en: Run updates
sk: Spustiť aktualizácie

en: Uses
sk: Používa

en: Theme registry
sk: Register tém

en: Devel settings
sk: Nastavenia Devel

en: Add language
sk: Pridať jazyk

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Add content type
sk: Pridať typ obsahu

en: Cron ran successfully.
sk: Spustenie Cronu prebehlo úspešne.

en: Flush all caches
sk: Vyprázdniť celú vyrovnávaciu pamäť

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Detection and selection
sk: Detekcia a výber

en: Add custom block
sk: Pridať vlastný blok

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: Edit permissions
sk: Spravovať oprávnenia

en: Install new module
sk: Inštalovať nový modul

en: Install new theme
sk: Inštalovať novú tému vzhľadu

en: Add view mode
sk: Pridať režim zobrazenia

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: Used in views
sk: Použité v zobrazeniach

en: Block types
sk: Typy blokov

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: Add contact form
sk: Pridať kontaktný formulár

en: Static caches
sk: Statická vyrovnávacia pamäť

en: Add media type
sk: Pridať typ média
