Admin Toolbar Content (2.0.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content
id: Konten

en: Enable
id: Aktifkan

en: Administration
id: Administrasi

en: More
id: Selengkapnya

en: Categories
id: Kategori

en: Add new
id: Tambah baru

en: Files
id: Berkas

en: Menus
id: Menu

en: My account
id: Akun saya

en: About
id: Tentang

en: Edit my account
id: Edit profil

en: Add @entity-type
id: Tambah @entity-type
