Admin Toolbar Content (2.0.5) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Enable
da: Aktivér

en: More
da: Mere

en: Categories
da: Kategorier

en: Add new
da: Tilføj ny

en: View
da: Vis

en: Number of items
da: Antal elementer

en: Files
da: Filer

en: Webforms
da: Webformularer

en: Common
da: Fælles

en: Menus
da: Menuer

en: Plugin settings
da: Plugin-indstillinger

en: My account
da: Min konto

en: About
da: Om

en: Webform submissions
da: Indsendte webforms

en: Recent content
da: Seneste indhold

en: Edit my account
da: Redigér konto

en: Add @entity-type
da: Tilføj @entity-type
